Doe Mee & Picknickfestival Katwijk: 20 juni. Kom langs!
Ontdek, ontmoet en doe mee in Katwijk
Op zaterdag 20 juni verandert De Goerie in Katwijk in een levendige ontmoetingsplek tijdens het Doe Mee & Picknickfestival. Van 11:30 tot 17:30 uur zijn alle inwoners van Katwijk welkom voor een gezellige en inspirerende middag vol activiteiten, muziek en ontmoeting.
Het Doe Mee & Picknickfestival een samenwerking tussen Welzijnskwartier en Stichting Bruisende Events en brengt inwoners, verenigingen en organisaties samen. Het evenement is de fysieke vertaling van het platform doemeeinkatwijk.nl, waar inwoners activiteiten en vrijwilligerswerk in gemeente Katwijk kunnen vinden.
Bezoekers kunnen rekenen op een gevarieerd GRATIS programma met onder andere:
- Muziek en entertainment op meerdere podia
- Sportieve, creatieve en culturele activiteiten
- Workshops
- Een groot aanbod aan kinderactiviteiten
- Eten en drinken bij foodtrucks
Het festival is toegankelijk voor jong en oud en richt zich op iedereen die nieuwe mensen wil ontmoeten, een hobby wil ontdekken of zichzelf wil oriënteren op vrijwilligerswerk. Maar gewoon lekker langskomen is natuurlijk ook goed!
Praktische informatie:
Datum: zaterdag 20 juni
Tijd: 11:30 - 17:30 uur
Locatie: De Goerie, Katwijk
Toegang: gratis
Meer informatie: www.doemeeinkatwijk.nl
Tevens organiseren we op vrijdag 19 juni van 16:00 tot 17:00 uur een gratis schuimparty voor kinderen tot en met 12 jaar. Graag onder toeziend oog van ouders/verzorgers. Aanmelden is niet nodig.
Ik help je graag
Marc Zwaan
Sociaal werker - Verenigingsondersteuner en adviseur vrijwillige inzet